Tarçınlı ve Sirkeli Su ile Sağlıklı Zayıflama

Tarçınlı ve Sirkeli su  sağlıklı ve doğal bir şekilde kilo vermek isteyenler için harika bir alternatiftir. Bunu tabiki yediğimiz porsiyonları azaltarak en azından günde 15 dakika yürüyüş te eklediğinizde sonuç daha harika olacaktır.

Peki Nasıl Zayıflatıyor?

Sirke içerisinde bulunan peptin ile yağ yakımı hızlandıracaktır, aynı zamanda bol miktarda vitamin ve mineral bulunması da vücudumuzun zinde ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Sirkemizi elma sirkesi olarak tercih ettiğinizde ise vücudumuzla aynı ph derecesine sahip olan elma sirkesi aynı zamanda vücudumuzu alkali hale getirerek kanser hastalığı dahil olmak üzere bir sürü hastalıktan bizi koruyacaktır. n

Not: En sağlıklı sirke evde kendi yaptığımız en az 40 günlük fermentasyon ile hazırlanan sirkedir.
Elma sirkesi Yapılışı İçin Tıklayınız…

Tarçın ise en güçlü antioksidan dır. Bu özelliği sayesinde kan şekerini dengeleyerek şekerin hücre içerisinde çalışmasına ve yakılmasını hızlandırır. Şeker işlendiği içinde vücut şeker depolama modundan şeker yakma moduna geçecektir.

Su tüm diyet listelerinin vazgeçilmezi vücudumuzun en önemli ihtiyacıdır. tarçınlı ve sirke olarak tüketilen su yağ, şeker ve iltihapların vücuttan atılmasını sağlamaktır.

Sirke ve Tarçınlı Su Nasıl Hazırlanır Video;

Tarçınlı ve Sirkeli Suyu Nasıl Tüketmeliyiz

Bu Kürü Sabah Aç karınla almak sabah saatlerinde bizi canlı, zinde ve bağırsaklar boş olduğu için daha etkili olacaktır.

hatunzade

YORUM YAZIN