Tarih Verildi Artık Kaldırılıyor

Tarih Verildi Artık Kaldırılıyor

Gündüz kuşağı kadın programlarının bu denli artması ve tamamımın Türk Aile yapısını zarar verici içerikler işlediği gerekçesi ile RTÜK düğmeye basarak hepsinin fişini çekmeye karar vermişti.

RTÜK’ten televizyon kanallarının gündüz kuşağı programlarına bir uyarı daha geldi! Geçtiğimiz aylarda TV’de gündüz kuşağında yayınlanan birçok programın izleyici açısından olumsuz etki yarattığını savunarak bu programları yayından kaldırmak için girişimlere başlayan RTÜK’ten gelen yeni açıklamada “Kamuoyunun haklı şikayetleri karşısında bu tür programların topyekül yayından kaldırılması zorunluluğu gündeme gelebilecektir. Böyle bir nihai gelişimi arzu etmediğimizi tekrardan belirtmek isteriz” ifadeleri yer almıştı


Tarih Verildi Artık Kaldırılıyor

Bunun üzerine ise Armağan Çağlayan açıklamaya yaparak bu tür programların Ocak ayında ekranlardan kaldırılacağını duyurmuştu. Bu durumdan sonra ortaya şoke eden bir iddia atıldı. İddiaya göre Acun Ilıcalı ve Esra Erol programında yer alan olayları, aldıkları izinlerle birlikte belgesellere dönüştürecekler. Yayınlanan olaylar Kırmızı Oda dizisinde olduğu gibi oyuncular canlandıracaklar.

hatunzade

YORUM YAZIN