Teklifini kabul etmeyen karisini

Ankarada yasayan adam esinin üzerine baska bir es getirmek istedi fakat karisi bu teklfini red edince yasadiklari sok etkisi yaratti

ANKARA’da ‘kuma getireyim’ teklifini kabul etmeyen talihsiz kadını cani kocası öldüresiye dövdü. Kaburga kemiklerini kırdığı eşine sarfettiği “Sen bana kafa tutamazsın, kimsen yok” sözleri kadınların günümüzde yaşamak zorunda kaldığı şiddetin sebebinin kısa özeti gibi.

Ankara’da yaşayan Gül E. isimli kadın “kuma” getirme teklifini reddettiği için boşandığı eski eşi D.M. tarafından defalarca öldüresiye dövüldüğünü söyledi. Hukuk mücadelesini sürdüren genç kadın yaşadığı zulmü tüm çıplaklığıyla anlattı.

Talihsiz kadın, Milliyet’te yer alan haberde şunları anlattı: 

Kuma getirme teklifi

Boşandığım D.M., aşçı olarak çalıştığı iş yerinde garson kadınla birlikte olmaya başlamış. Bu ilişkiden uygunsuz videolarını çocuklarımın göstermesiyle haberdar oldum. Videoları sorduktan sonra adamın içinden bir canavar çıktı. Bana ‘kuma’ getirme teklifinde bulundu. Kabul etmeyince şiddet uyguladı. Boşanmaya da yanaşmadı. Uyguladığı şiddet yüzünden kaburga kemiklerim kırıldı.

Etiketler

hatunzade