Tiktok Fenomeni Enes Cakmak

Tiktok fenomeni Enes Çakmak

Sosyal medyada Enesalf ismiyle anılan TikTok fenomeni Enes Çakmak trafik kazası geçirmişti. Yaklaşık 2 hafta önce geçirdiği kaza sonrası ünlü ismin yoğun bakıma alındığı biliniyordu. TikTok’ta 2 milyonu aşan takipçisi bulunan isim dikkat çeken paylaşımları ile gündeme gelmişti. Ancak geçirdiği kaza sonrası “Enes Çakmak öldü mü? Enes Çakmak neden öldü, kimdir ve kaç yaşındaydı?” gibi sorulara yanıt aranırken Çakmak’ın arkadaşı Can Yıldırım’dan konu ile ilgili paylaşım geldi.

Geçirdiği trafik kazası sonrası yoğun bakıma alınan Enes Çakmak, hayatını kaybetti.

Vefat haberi Enes Çakmak’la Tiktok videoları bulunan yakın arkadaşı Can Yıldırım’dan geldi. Yıldırım, vefat haberini Instagram hesabından yaptığı paylaşımda ” “Rabbim Mekanını Cennet Etsin Gardaşım. Mekanın Cennet olsun. Çocukluğum 15 yılım. 11.01.2022 Tarihinde Erzurum Hacı Ahmet Baba Camiin de Cenazesi kalkacak” sözleriyle verdi.

Enes Çakmak kimdir?

TikTok fenomeni olan isim “Enes Alf “kullanıcı adıyla dikkat çeken paylaşımlar yaparak sosyal medyada adını duyurmuştu. YouTube hesabının adı ise Team Alf olarak bilinmektedir. Aslen Erzurumlu olan Enes Çakmak 2001 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

https://youtu.be/XI34YQsRYqM

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN