Tiroid Hastalığının Bitkisel Tedavisi

Troid rahatsızlığıda, diyabet, tansiyon hastalıkları gibi kronik bir hastalıktır. Düzenli ve daimi ilaçlar sayesinde kontrol altına alınabilinecek fakat ilaçlara bağlı olarak yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Tabi ki doğada her hastalıkta olduğu gibi troid nodüllerini düzenleyebilmek içinde doğadan yardım almamız gerekmektedir.

Dereotu kürü troid nodüllerini dahi küçülerek yok olmasını sağlayan  oldukça etkili bir kürdür. Dere otu  kalsiyum, potasyum, magnezyum, demir ve A vitamini, C vitamini ve B vitamini kompleksinin yanı sıra pektin lifleri, proteinler ve karbonhidratlar gibi pek çok sağlıklı besinleri içerir.

Neden Dereotu;

Dereotu tiroid nodüllerini etkisi altına alarak dengede olmasını sağlar. Dereotu dengede tuttuğu nodüller ile büyüyen nodüllerin bile tamamen yok olmasını sağlar.

İbrahim Saraçoğlu Dereotu kürünün uygulanışı:

3 ay boyunca çok basit olan kürümüzün uygulanması gerekiyor. Sabah, öğle ve akşam, aç karnınıza, öğünlerden 15 dakika kadar önce 1 yemek kaşığı dolusu taze yeşil dereotu birkaç kez çiğnendikten sonra 2-3 yudum su ile yutulur. Bu küre hiç ara vermeden 3 ay devam etmelisiniz

hatunzade

1 YORUM

  1. Avatar

    Teşekkür ederim

YORUM YAZIN