TUĞBA BUGÜN HERSEY SADECE PARA DEĞİL DİYEREK MEHMETİN

Müge Anlı ile tatlı sert programında kimsenin aklının ve vicdanının almadığı bir olay yaşanmıştı. Gaziantepten gelen Mehmet ve Tuğba Aslanhan çifti çocukların olması ve Tuğbanın rahatsızlığı için çektikleri 80 bin lira ve oturdukları evlerinin satışından elde ettikleri 240 bin lirayı Mehmet beyin kardeşi Ömer (Ezel) vermiş ve paralarının ve kardeşlerinin ortada olmadığını iddia etmişti.

Ailenin programa çıkmasının ardından programa katılan Mehmet beyin kardeşinin önce isminin değiştirildiğini öğrenildi kardeşinin adı artık Ezel Bayraktar olmuştu. Kardeş ezel çekinmemiş programa gelmiş ben bu parayı çalmadım istemedim kendileri verdi ben yengemin hastalık parası olduğunu bilmiyordum dedi.

Programa katılan Mehmet beyin ailesinin diğer bireyleri ise yengelerine acımadan Paraları yiyen kardeşlerinden taraf olarak Müge Anlı tatlı sert programında amansız hastalık ile cebelleşen gelinlerine ağır ithamlarda bulunmuş tüm ülkeyi gözyaşlarına boğmuşlardı.

TEK HASTA OLAN O DEĞİL

Mehmet beyin annesi Müge Anlı’nın ” Buraya geldin gelininiz hasta bir hatrını sordun mu demesi’ üzerine annesi ‘ Tek hasta olan o değil’ diyerek herkesin vijdanını yoklamıştı. Bu konuşmaların ardından hayırseverler Anlıya bağlanarak Tuğbaya yardım eşi uzattılar ama tek bir sorun kalmıştı geriye Tuğba eşi Mehmet beyden ayrılmak istedi. Anlı barıştırmaya uğraşsada malesef başarılı olamadı. Bugün programda Tuğba eşi ile arasında sadece parasal sıkıntılar olmadığını belirtmişti. program sonrası işinin başında olan Mehmet bey böyle görüntülendi.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN