Tuvalete Atılan Bebek Borudan Kurtarıldı

Sizlerle bir anne olarak içimi sızlatan acıtan bir olayı paylaşmak istiyorum. Bu olayın cani insanlar için ibret olmasını ve böyle olayların bir daha yaşanmamasını diliyorum.
2 GÜN BORUDA YAŞADI
“Çıkmadık candan umut kesilmez” demiş atalarımız ve gerçekten çok da doğru söylemişler. Çinde yaşayan bir kadın yeni doğmuş bebeğini tuvalete attı… Ne yazık ki!!! Ama bebek su borularında köşeye takılarak hayata tutundu. Komşuların bebek ağlaması üzerine kurtarma ekipleri olay yerine intikal ederek boruların içerisinde yeni doğan bir bebeğin olduğu tespit edildi.
Boruları kırarak bebeğe ulaşan ekipler bebeğin canlı olduğunu görünce dikkatli bir çalışma ile 1 saatte bebek kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan bebeğin 2 günlük olduğu, 2300 gram ağırlığında ve göbek bağının üzerinde olduğu anlaşıldı. Bebeğin ailesi devlet tarafından yapılan araştırma 4. kat sakinlerinin olduğu anlaşıldı.

SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE HAYATA BAĞLANDI

Bebeğin nabzının düşük olduğu, kanalda olduğu için mikrop kaptığı ve vücudunda kesik, çizikler olduğu belirtilerek yoğun bakım ile hayata sağlıklı bir şekilde döndürüldü.tuvalet-kanalindan-kurtarildi

hatunzade