Tuz ile Ağrılarınıza 5 Yıl Veda Edin…

Doğal tuz vücudumuz için gerekli olan bir çok minerali içerisinde bulunduran nadir ürünlerdendir. Zeytin yağı ise bedenimiz için gerekli olan omega 3 ve omega 6 doğal yağ asitlerini içerir.

Zeytin yağı içerisinde çözündürülerek kullanılan zeytinyağı tam bir şifa deposu en iyi ağrı kesici krem olarak kullanabilirsiniz. Hemde özellikle baş, boyun ve  eklem ağrılarına 5 yıl veda edeceksiniz.

Malzemeler; 20 yemek kaşığı kaliteli zeytinğı ile, 10 yemek kaşığı doğal rafine edilmemiş tuz (himalaya yada çankırı tuzu)

Yapılışı: Zeytinyağının içerisinde tuzu iyice karıştırarak eritin.

Zam kavanoz içerisinde bu karışımı ağzı kapalı olarak 2 gün bekletin renginin iyice açıldığını göreceksiniz.

Uygulama:

Bu malzemeleri tercihem akşamları ağrıyan bölgeye 5 dakika masaj yaparak uygulayın.

Eğer ağrınız çok şiddetli ve masaja dayanamıyorsanız 2-3 dakika masajla başlayarak hergün zamanı artırarak 20 dakikaya kadar çıkınız.

10 Gün içinde, karışım cildinize etki etmeye, kıkırdak ve kemik bağlarındaki kaslarınız yenilenmeye başlayacak. 8-10 gün arasında ciddi değişiklikler göreceksiniz!

Tedaviyi uygularken ağrınız tamamen kaybolacaktır. Sağlıklı kan akışına ve keskin görüşe sahip olacaksınız. Vücudunuz toksinlerden arınacak ve metabolizmanız en sağlıklı haline ulaşacak.

hatunzade

6 YORUM

 1. Avatar

  6 aydır halis zeytinyağının içerisinde ve 30 derece sıcaklıkta, hergün çalkalayarak bekletiyorum, tuz erimedi.
  Lütfen yalan yanlış bilgilerle insanları kandırmayın.

  • Avatar

   Erimeden de olsa uyguladınız mı peki.

  • Avatar
   HAKKIK KULAÇ

   6 ay bekletti iseniz, H a r i k a olmuş. Tuz z.yağ içinde zaten erimeyecek, İki madde bileşimi olacağı kadar oldu zaten. Siz kullanın çok faydasını göreceksiniz. Ben kullanıyorum, ağrı çekenlere veriyorum, dua alıyorum.

 2. Avatar
  HAKKIK KULAÇ

  Tuz Zeytinyağı içinde erimeyecek zaten. Bir cam şişede yarısı kadar doğal tuz ve tamamına yakın zeytinyağı her gün çalkalanacak. Pencere önünde hem güneş görecek hem gece en az 10 gün. Bendeki şişe 2 yıl oldu. Ama dediğim gibi tuz eriyip bitmiyor. Tuz zeytinyağını aktive ediyor. Gerçekten ağrı, kas, kemik ağrılarına iyi geliyor. Yukarıda anlatıldığı gibi masaj ile deriye yedirilecek. Benim hamlıktan fazla hareket edince belim tutulur, diz kapaklarım ağrı yapar. Belime ve diz kapaklarıma masaj yaparak sürerim bir hafta rahatım.

  • Avatar

   Merhaba zeytinyağlı tuz karışımını ağrıyan yerinize masaj yaptıktan sonra bekletiyormusunuz sarıp durması falan gerekiyor mu yoksa direk temizliyor musunuz?

 3. Avatar
  Pervin CİNSCUBUKCU

  Merhaba benim bel fıtığı ve kireçlenme ağrılarım var siyatik sinirine bası yapıyor ameliyatlikta değil fakat dayanılmaz bu tarif rahatlatırmı birde menüsküs var ondada işe yararmı