UNLU FENOMEN NEZ DEMİRİN ARACINA

UNLU FENOMEN NEZ DEMİRİN ARACINA

Vine ve Youtube videoları ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan sosyal medya fenomeni Nez Demir açtığı güzellik merkezleriyle adından sıkça söz ettiyor. Nez Demir bu defa korkunç bir saldırı haberiyle gündeme geldi.

Demir’in evinin önünde bulunan aracı kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından pompalı tüfekli saldırıya uğradı. Araç büyük bir zarar görürken, olayda yaralanan kimsenin olmaması ise rahat bir nefes aldırdı.

Pompalı tüfek saldırının ardından korku dolu anlar yaşayan Demir, durumu polis ekiplerine bildirdi. Ünlü fenomen yaşadığı olayı sosyal medya hesabından anlatarak isyan etti.

Demir sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada, “Yaşadığım olaydan nefesim kesildi. Bu nasıl kin, nefret? İnsanın malina, canına zarar vermeyi düşünecek kadar ne yaşadınız? Kimseye kötülüğüm olmadı. Kasıtlı zararım olmadı. Bildiğim bir düşmanım bile yok. Şuan tüm ekipler olay yeri incelemede. Çok fazla konuşamıyorum. Beklemede kalmamız söylendi. Her kim bana bu saldırıyı yaptıysa Allah hesabını sorsun’ ifadelerini kullandı.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN