Uzaklaştırma Kararı Aldıran Eşini, 3 Çocuğunun Önünde…

Olay, dün sabah saatlerinde meydana geldi. Belediyeye ait çöp toplama araçlarında şoförlük yapan Bekir E. ile eşi Tuba E. arasında, bir süre önce şiddetli geçimsizlik başladı.

Tuba E., 4 gün önce kendisine şiddet uygulayan eşi hakkında şikayetçi olup evden uzaklaştırma kararı aldırdı. Bekir E., çıkarılan bu karara rağmen uymayarak mesai bitiminde eşinin çocuklarıyla kaldığı evine gitti. Eve gelen Bekir E. İle eşi Tuba E. arasında şiddetli bir tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Bekir E., yanında getirdiği bıçağı eşine sapladı.

Yaralanan Tuba E., can havliyle kapıyı açıp, dışarı kaçmak istedi. Çocukların tüm müdahalelerine rağmen eşinin peşinden giden Bekir E., Tuba E.’yi apartmanın içinde defalarca bıçakladı. Bekir E., ardından 2 erkek çocuğunu yanına alıp, olay yerinden uzaklaştı.

 Namus İçin Pişman Mı Olunur?

Gözaltına alınan Bekir E., emniyete götürülürken, basın mensuplarının ‘Neden öldürdün? Pişman mısın’ sorusuna, “Namus için pişman mı olunur?” yanıtını verdi.

Babalarının annelerini öldürmesine şahit olan 3 kardeşin, daha sonra annelerinin akrabalarına teslim edildiği belirtildi.

Emniyette sorgulanan Bekir E. ifadesinde eşini çok sevdiğini, severek evlendiklerini söylediği belirtildi. Bekir E.’nin sorgusunda, “Biz eşimle birbirimizi sevdik. Severek evlendik. En büyük oğlumu anneme götürecektim. Sabah mesai çıkışı eve gittim. Çocuklar yatıyordu. Eve girip bir süre oturdum sonra tartışmaya başladık. Tartışma sırasında Tuba bana bağırıp, hakaret etmeye başladı. Tartışmamız üzerine çocuklar da uyandı. O bana bağırmaya devam edince bir süre sonra kendimi kaybetmişim. Yanımda bulunan bıçakla Tuba’ya saldırmaya başladım. Tuba dışarı kaçınca ben de peşinden gittim. Tuba yerde kanlar içinde yatıyordu. Ben çocuklarımı alıp, olay yerinden uzaklaştım” dediği öğrenildi.

Etiketler

Akın Bolat