Yayın SONRASI Anlattıkları

Yayın SONRASI Anlattıkları Herkesi üzdü

Müge Anlı ile tatlı sert programına eşi Ali Toprak i aramak için gelen Alime Toprak herşeyi itiraf ederek kendisinin yaptığını itiraf etmişti.

Reklâm arasında Müge Anliya yaptıklarını anlatan ve eşinin akrabaları gittikten sonra ekrana çıkarak Çocuklarımı korumak için yaptım ven yapmasam o bana yapacaktı çocuklarıma kim bakacaktı o zaman büyük oğlum benim öldürdüğünü biliyor ve hic üzülmedi hepimize işkence yapıyordu dedi.

Bunun üzerine yayına polisler yayına geldi ve yayına ara verildi o sırada Alime Toprakin anlattıkları herkesin yüreğini sızlattı işte o kelimeler.

https://youtu.be/BKYSd25qKLE

Polisler geldiğinde Alime Toprak Müge Anliya sarılarak eşim başkasıyla evlenmek istedi ve bana gidip ona kiz isteneni soyledi bende karşı çıkınca beni çok dövdü ve raporu olduğunu beni öldürse bile ceza almayacağını belirterek beni çok zorladı. Ben onu öldürmesem o beni öldürecekti yâda çocuklarıma arar verecekti dedi. Yaptığı çok yanlış bir şey olsa bile Silme hanimim bu feryadı tüm stüdyonun gözyaşlarına boğulmasına neden oldu.

ÇOCUKLARA NE OLACAK?

Ali ve Alime Toprak çiftinin 3 çocuğu akrabalarin bir zarar vermemesi icin devlet tarafından alınarak yurda götürüldü.

Her anne baba arasında olan olayda olduğu gibi baba mezara anne ceza evine giderek cezalarını çekerken ortada kalan küçük yaşta büyük olaylar yaşayan çocuklara oldu.

Tek dileğimiz bu travmayı günüç küçük yavrunun bir an önce atlatarak pırıl pırıl bir şekilde hayatlarına devam etmesi.

hatunzade

YORUM YAZIN