Yayın Sonrası Hastaneye Kaldırılan Fatma Malesef

Halim eniştesinin itiraf etti.

Muge anli ile tatlı sert programında 2 sezondur işlenen ve tabiri caizse yılan hikayesine dönen Mehmet karadag olayında yeğeni Alim eniştesi muammerin çapraz sorularına dayanamadi ve itiraf etti.

 

Müge Anlı Tatlı Sert programına Katılatak kardeşi Mehmet Karadağ’ın Sevgilisi Cemal Beyin Öld.ürdüğünü itiraf eden Fatma Karadağ bugün rahatsız olduğunu belirtmişti.

Yayın Sonrası izleyicilerin dikkatinden kacnayan Alimin eniştesinin ardı ardına gelen sorularından sonra Alim ağzından kaçırıyor.

Muge anli ile tatlı sert programında iki sezondur işlenen ve hala cansız bedenine ulaşılamayan Mehmet karadagin ablası Fatma hanım tüm ailesini karşısına alarak Cemal beyi koruyordu. Artık birbirine düşen ikili den ailesi ve muge anli tarafından köşeye sıkıştırılan Fatma hanim Carey programda terk etmekte buluyordu.

Damadı Saldırdı

Geçtiğimiz günlerde 3 çocuğu bulunan kızı Rukiye ile birlikte Cemal beyin evini temizlemeye gittiklerini ve orada geceyi geçirdiklerini iddia eden Fatma hanım damadı muammer in sinir krizi geçirerek kendisine saldırmasını sebep olmuştu. Bu sıralarda yayı kesildi ve daha sonra muammer sakinlestirilerek programa getirildi. Hala söylediklerini savunan Fatma hanım ablasıyla da tartıştı. Çok sağlıklı bir açıklama yapmayan Fatma hanımın hastanede yazdırdığı reçetelerin nerede olduğu da muge anli tarafından soruldu.

Cemal ile Fatma hanımım birlikte kaldiklari ve kuş beklediklerini söylediklerini belirttikleri evlerinde kardeşi Mehmet beyi durum gibi sardık dediği halıyı Fatma hanımın olay sonrası yıkadım komşular tarafından söylenince Fatma hanım ne diyeceğini bilemedi.

Ailesi ve özellikle damadı muammer i söyledikleriyle delirten Fatma hanımın artık komşuları ve kandırmaya çalıştığı şahıslar programa tek tek bağlanmaya başladı ve artık Alim, Fatma habim ve Cemal için sona gelindi.

Artık kaçış noktasi kalmayan ekipten öncelikle konuşan ve diğerlerini ihbar eden kim olacak?

hatunzade

YORUM YAZIN