Yeni Doğum Yapmış Eşini Hastanede…

Türkiye’yi son günlerde yasa boğan Emine Bulut katliamı hala aklımızdayken, korkunç bir haber de Gaziantep’ten geldi. Gözü dönmüş bir cani boşanmak isteyen ve doğum yapan eşini hastanede bıçakladı.

Yeni Doğum Yapan Eşini Hastanede Öldürmeye Geldi!

Türkiye’yi yasa boğan Emine Bulut katliamının yankıları sürerken, korkunç bir haber de Gaziantep’ten geldi. Gözü dönmüş bir cani boşanmak isteyen ve doğum yapan eşini hastanede bıçakladı.

Edinilen bilgilere göre kan donduran olay, dün gece Gaziantep de bulunan bir hastanede gerçekleşti. Eşinden gördüğü şiddet nedeniyle ayrılma kararı alan ve boşanma davası açan Güldane Y. (28), doğum yaptıktan yarım saat sonra eşi Ahmet Y.’nın (34) bıçaklı saldırısına uğradı.

Eşine Bıçakla Saldırdı

Gözü dönmüş koca hastaneye gelerek yeni doğumdan çıkan eşine bıçakla saldırdı. Talihsiz kadının yanında bulunan ablasının müdahale ettiği saldırgan eşini 6-7 kez bıçakladı. Kafasından, yüzünden, kolundan defalarca bıçak darbesi alan talihsiz kadın yoğun bakıma alındı. Gözaltına alınan saldırgan emniyete götürülürken, yoğun bakımdaki kadının hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Akın Bolat

YORUM YAZIN