Zahide Yetişin Eşi Cem Arısoy Kimdir?

Zahide Yetişin Eşi Cem Arısoy Kimdir?

Ekranlarda 16 Eylül 2014 yılında Sunucu  Zahide Yetiş ile Pariste yaptığı nikahla  tanınmaya başlayan Cem Arısoy 39 yaşında ve  işadamıdır. Zahide hanım Cem beyin 2. eşidir.

Zahide Yetiş ve Cem Arısoy Çifti 16 Eylül 2014 yılında Pariste sade bir nikahla evlenen çift 2 gün sonra İstanbul Kuruçeşmede gösterişli bir düğün yapmışlardır.

Ünlü Sunucu Zahide Yetiş Kimdir?

Zahide Yetiş 1979 yılında Viyana’da dünyaya geldi. Liseyi İzmir Özel Fatih Koleji’nde okudu. Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü’nden mezun oldu. TRT’de çocukluk döneminde seslendirmeler yaptı. Birçok programda sunuculuk yaptı. 2009 yılında Kanal D’de yayınlanan Doktorum programıyla tanındı. ATV’de yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata isimli programın sona ermesinden sonra, 7 Aralık 2015’ten beri SHOW TV’de haftaiçi her sabah yayınlanan Zahide Yetiş’le programını sunmaktadır. Ayrıca Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor! başlıklı bir kitap yazmıştır. Engelli yazar Onur Ustaoğlu’nun yazdığı Hey! Biz de Buradayız isimli sesli kitaba seslendirme ve tanıtımda destek vermiştir.

Çift 22 Haziran 2018 Yılında Aras Adında bir erkek bebek sahibi olmuştur.

hatunzade