Zuhal Topal’a, Mağdur Damat Adnan’dan Sahte Nikah Suçlaması

Adnan bey Su Gibi programında evlendi ve evlendiği bu eşi tarafından borçlandırılarak dolandırıldı. Daha sonra Esra Erol’la programına katıldı ve orada bir kaç buluşması sonrası programı annesi arayarak oradan ayrılmasını istedi. Yılmayan Adnan Bey Zuhal Topal’la programına çıkarak Nargile Hanımla bu olayları yaşadı. Bunları bizzat kendi ağzından dinledim, Kendisi ve annesini üzmeye insanların durumlarından yararlanmaya kimsenin hakkı yok.

Sabah Gazetesinden Alınan Habere Göre ise olay şu şekilde olmuştur;

TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la İzdivaç programında kandırıldığını iddia eden damat adayı Adnan İrişme, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na dilekçe vererek yapımcı Zeynep Esra Peker, program ekibinden Aslı Kaprol ve Merve Polat’tan şikayetçi oldu.
Mağdur edildiğini dile getiren damat adayı Adnan İrişme, Zuhal Topal’la İzdivaç programı için yaptığı suçlamada şunları dile getirdi: “Sevdiğim kadın Nargile hanımla tüm evraklarımızı hazırlayıp evlilik günümüzü aldık. Bize söylenen tarihte ben stüdyoda hazır bulundum. Gelini görmek istediğimde Nikahtan önce görme, uğuru kaçmasın dediler. Bunun üzerine büyük bir heyecanla oturduğum Nikah masasında evleneceğim kişi olan Nargile hanımın gelmediğini duyunca şok oldum. Stüdyonun kenarında bekleyen ekibe Nargileyi sorduğumda bana kaş göz işareti yapıp, sus sakın ağzını açma dediler. Önce bunun bir şaka olduğunu düşündüm. Ama Nargile Hanım telefona bağlandığında şok oldum. Yayın bittiğinde beni düşürdükleri durumdan dolayı gururum çok incindi. Tüm aileme ve çevreme rezil oldum. Bu sebeple ağlamaya başladığım sırada ikinci bir şokla karşılaştım. Sahte nikah memuru olduğunu öğrendiğim Halis Bozkurt yanıma gelip üzülme, ağlama dedi. Daha Sonra bana ben nikah memuru değilim, seyircileri getiren şoförüm. Beni de bu yayına zorla çıkardılar dedi. Program çalışanlarına bana neden bunu yaptıklarını sorduğumda elimizde sana ait resimler var, seni tüm Türkiye’ye rezil ederiz diye tehdit ettiler. Ayrıca bu şikayeti yaparsam, ailemin başına kötü şeyler geleceğini söylediler. Bunun üzerine bir süre daha yayına devam etmek zorunda kaldım”

Yapımcı Zeynep Esra Peker, program ekibi Aslı Kaprol ve Merve Polat’tan şikayetçi olduğunu ifadesine ekledi.

hatunzade