Zuhal Topal’la İzdivaç Yayından Kaldırıldı

Fox TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programı Zuhal Topal’ la İzdivaç yayınlanmayacak. Ünlü sunucu Zuhal Topal, programın yayınlanmasının iptal edildiğini Instagram hesabı üzerinden duyurdu. Peki; Zuhal Topal’la İzdivaç neden iptal edildi?

Geçtiğimiz haftalarda Zuhal Topal, programında şehitlere karşı saygısızlık yapıldığı için sosyal medya üzerinden tepki almıştı.

Programda damat adayı olan birinin ”şehitlerimiz var, programda oynanmasın” demesine karşı çıkan Topal “hayat devam ediyor” diyerek gelin adayına göbek attırmıştı. Bunun üzerine Zuhal Topal’ a sosyal medya üzerinden tepki yağmıştı.

Zuhal Topal aldığı tepkiler üzerine “Benim vatan sevgimi, bu topraklara olan sevgimi sorgulayanları Allah’ a havale ediyorum. Sorgulamak kimsenin haddine değil.

Sunucu Zuhal Topal Instagram hesabı üzerinden “ Değerli izleyici ve dinleyicilerimiz, yaşanan terör olayları sebebiyle derin üzüntü içinde olduğumuzu ve bugün yayınlanacak olan radyo ve televizyon programlarımızı yapmayacağımızı bilginize sunarım.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la programı, önceki gün Türkiye gündemine oturan bir olaya sahne olmuştu. Diyarbakır’da 2 şehit verdiğimiz gün programda dans edilmesine tepki gösteren Zekeriya Atak isimli aday, Zuhal Topal’a tepki amacıyla alkışlayarak stüdyoyu terketmişti. Sosyal medyayı sallayan Zekeriya Atak’a Rotahaber ulaştı.

Evde televizyonu açtığımda alt yazıda Diyarbakır’da 2 askerimizin şehit olduğu haberini gördüm. O esnada da programdaki bayan sürekli dans ediyordu. Gelen talibine ise “Askerliğini yaptın mı? Askerliğini yapmayana annem kız vermiyor” şeklinde dalga geçer gibi sorular yöneltiyordu. Adeta hiç bir şey umurlarında değildi. Bu durum beni de çok sinirlendirdi ve formalite icabı programa başvurdum. Geri dönüş yaptılar ve beni otogardan alarak programa dahil ettiler. Programa katılım sürecim böyle gelişti. diye konuştu.

hatunzade

YORUM YAZIN